10
10
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Naše služby

Zabezpečujeme kompletný servis a poradenstvo pri realizácii kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. 

Poradíme vám s predajnou cenou, nehnuteľnosť pripravíme na predaj, nafotíme, poprípade zabezpečíme aj virtuálnu obhliadku, video. Absolvujeme prehliadky, vypracujeme dokumenty potrebné pre prevod vlastníctva, pomôžeme vám s prepisom nehnuteľností u správcov a dodávateľov energií a v prípade potreby poskytneme aj ďalšie služby súvisiace s prevodom nehnuteľností (právnik, geodet, znalec, notár, hypotekárny špecialista, odvoz nábytku...).

Tešíme sa na Vás a vzájomnú spoluprácu

ProfiReal Poprad s.r.o.

Sme členmi Slovenskej realitnej únie (www.realitnaunia.sk) a dodržiavame ňou stanovený REALITNÝ KÓDEX a predpisy, čo garantuje služby najvyššej kvality.

HYPOTEKÁRNY ŠPECIALISTA - hypotekárny špecialista Vám bezplatne vyhotoví analýzu Vašich možností pre poskytnutie hypotekárneho úveru. Pripraví pre Vás porovnanie podmienok vo všetkých bankách. Oproti priamej komunikácii s bankou máte možnosť získať výhodnejšie podmienky so zohľadnením Vašich potrieb ( výška úroku, možnosti predčasného splatenia a pod.). Poskytne pomoc aj pri neštandardných príjmoch ( živnostníci, podnikatelia, príjem na dohodu a pod.). Šetrí Váš čas - nemusíte chodiť do bánk, dohadovať si termíny, všetko sa dá vyriešiť na jednom mieste, ktoré si zvolíte. 

ZNALEC - Zabezpečíme pre Vás súdneho znalca z odboru stavebníctva. Vypracovanie znaleckého posudku zväčša potrebujeme pri predaji i kúpe nehnuteľnosti pre overenie skutočnej hodnoty nehnuteľnosti alebo pri vybavovaní hypotekárneho úveru.

GEODET - Vyhotovovanie geometrických plánov pre rôzne účely. Vytyčovanie hraníc pozemkov. Vyhotovenie prehľadov vlastníckych vzťahov. Vyhotovovanie geodetických elaborátov podľa požiadaviek klienta. Zároveň Vás usmerníme a poradíme Vám ako postupovať pri vybavení ďalších podkladov pre úspešné doriešenie Vašej situácie s pozemkami a stavbami.