10
10
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Rodinný dom v Telgárte

Cena:
dohodou
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Telgárt
Ulica:Telgárt
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:6
Úžitková plocha:120 m2
Plocha pozemku:0 m2
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:865

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Telgárt, ktorý je skvelou investičnou príležitosťou pre investora, ktorý hľadá priestor pre výstavbu penziónu, reštaurácie alebo iných komerčných priestorov hodiacich sa do čara tejto lokality. Lokalita je známa vysokým počtom turistov v letných i zimných mesiacoch, prosperujú tu najme ubytovacie zariadenia.
Domček sa nachádza priamo na hlavnej ceste, čiže je bezkonkurenčne na výborne viditeľnom mieste.
Nehnuteľnosť stojí na pozemku 826m2. Pozemok je svahovitý, majitelia ho však čiastočne začali upravovať. Dom je čiastočne zrekonštruovaný. Na celej nehnuteľnosti boli vymenené plastové okná. Jedna časť domu prešla kompletnou rekonštrukciou, zrekonštruované boli dve izby, kúpeľňa s wc a čiastočne aj kuchyňa. Zbytok domu je v pôvodom stave, vytvára sa tu teda priestor na realizáciu nových projektov.
Majitelia majú k nehnuteľnosti vypracovaný projekt na fotovoltariku. Ďalším veľkým plusom tohto domu je, že dom má na pozemku veľkú plynovú nádobu, ktorá je plne funkčná. Nehnuteľnosť je momentálne vykurovaná pomocou tuhého paliva, v celom dome je však aj príprava na plynové vykurovanie. Strecha je sedlová podkrovie je momentálne nevyužívané je tu krásny veľký priestor pre vytvorenie ďalších obytných miestnosti. K domu prislúchajú aj hospodárske miestnosti, kde sa nachádza 5 miestností pre domácich kutilov v prípade penziónu nádherný priestor pre wellness a sauny. Dom je ihneď voľný.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vytvorený.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0901 709 791 alebo emailom neupauerova.dominika94-ZVNC-gmail.com

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Neupauerová
Telefón:0901709791
E-mail:dominika-ZVNC-profirealpoprad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.