10
10
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Odstúpenie Wellness priestoru v obci Telgárt

Cena:
35 000,00 €
Kraj:Banskobystrický kraj
Okres:Brezno
Obec:Telgárt
Ulica:Telgárt
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:3
Úžitková plocha:90 m2
Verejné parkovanie:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:929

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na odstúpenie Wellness priestor v malebnej obci Telgárt , ktorá je známa hlavne turistickým ruchom v zimných ako aj letných mesiacoch. Wellness je plne zariadený od nábytku po všetky dekoračné predmety, uteráky, plachty ..... plne prispôsobené požiadavkám našich klientov.

Wellness priestor sa skladá z recepcie / vstupný vchod priamo z vonku, alebo cez budovu, kde sa nachádza /, kumbál /WC pre personál, šatne, oddychovej miestnosti so závesnou hojdacou posteľou, ležadlami a priestor, kde sa nachádza vírivka pre 6 osôb, parná sauna, WC a sprcha.

Interiér je krásne a útulne zariadený, dizajnovým nábytkom, kvetmi, televíziou, elektrickým krbom.

Wellness má samostatný elektrický istič ako aj samostatný merač úžitkovej vody. Kúrenie v priestore je riadené termostatom, zohrievanie priestorov je pomocou elektrických konektorov, podlahové kúrenie. Ohrev vody zabezpečuje bojler.

Priestor je v prevádzke od Marca 2020 od tejto doby bol vždy plnohodnotne prevádzkovaný v rámci aktuálnej pandemickej situácie.

V sume odstúpenia je kompletné zariadenie, ako aj všetky doplnky, prospekty, svetelná reklama, megaboart na budove, spokojný klienti a kompletné KNOW-HOW majiteľa.

Fotografie ako aj všetky, konkrétne údaje týkajúce sa nákladov a výnosov Vám poskytneme na telefónom čísle 0901 709 791 alebo emailom: neupauerova.dominika94 @ gmail.com

Maklér:

makler
Maklér:Dominika Neupauerová
Telefón:0901709791
E-mail:dominika-ZVNC-profirealpoprad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.